Інвестиційний портал

Торгово-Промислова Палата України

Україна позичила на зовнішньому ринку $725 млн

Міністерство фінансів здійснило приватне розміщення короткострокових облігацій зовнішніх державних позик з терміном погашення у 2019 році на 725 мільйонів доларів.

Про це повідомляє прес-служба міністерства фінансів.

“Облігації були розміщені серед провідних міжнародних інвесторів, що надали фінансову підтримку Україні, в умовах нестабільності міжнародного ринку капіталу для країн, що розвиваються”, – йдеться у повідомленні.

Ця операція дозволяє Україні задовольнити свої короткострокові потреби у валютній ліквідності, а також отримати переваги від гнучких умов залучення коштів.

У прес-службі наголошують, що Міністерство фінансів продовжує реалізовувати затверджену стратегію управління державним боргом і планує в повному обсязі виконати план державних зовнішніх запозичень шляхом залучення коштів як від комерційних, так і від офіційних кредиторів.

Папери з терміном обігу до 2019 року пройшли лістинг на Віденській фондовій біржі, передає “Інтерфакс-Україна”.

Емісія паперів може забезпечити “таке необхідне проміжне фінансування” доти, поки Україна не отримає наступний транш фінансування від МВФ, поряд з іншим випуском облігацій (ймовірно, у вересні або жовтні), зазначив стратег з ринків Bluebay Asset Management Тім Еш, слова якого наводить Bloomberg.

За матеріалами Економічна Правда


Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/433117/v-regionah-ukrayiny-realizuyut-70-startapiv-za-groshi-yes