Інвестиційний портал

Торгово-Промислова Палата України

Офіс з просування експорту оголошує відбір продуктів та послуг для національного стенда України на виставці у Китаї

У листопаді цього року Україна вперше буде представлена національним стендом на China International Import Expo 2018 – найбільшій виставці Китаю з імпорту, котра прийматиме понад 100 країн та понад 150 000 учасників. Офіс з просування експорту розробляє концепцію національного стенда та запрошує українські компанії подати заявку на представлення на національному стенді власних продуктів та послуг. Пропозиції не обмежуються галузями, та можуть бути представлені як фізично (якщо це дозволяють розміри стенду), так і віртуально.

Продукти та послуги повинні відповідати наступним критеріям:

  • якість,

  • інноваційність,

  • креативність,

  • експортний потенціал (визначається фахівцями Офісу з просування експорту).

Заявки приймаються до 15 червня 2018 року за посиланням: https://goo.gl/forms/2z2xHbrSPWMlQj2v2

Після розгляду анкет Організаційний комітет зв’яжеться з вами, щоб детальніше дізнатись про вашу продукцію/послугу. Представлення на національному стенді є безкоштовним.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою GoChina@epo.org.ua або за телефоном +38 067 828 20 34 Катерина Співакова.

Довідково

China International Import Expo 2018 - міжнародна виставка, яка проходитиме з 5 по 10 листопада 2018 року у Шанхаї (КНР). Це перша міжнародна виставка Китаю, що орієнтована на імпорт. Для українських виробників це можливість бути серед перших, хто представить свої продукти та послуги цьому ринку та суміжних ринках.

У наступні п’ять років Китай планує імпортувати продуктів і послуг на суму понад 10 трлн доларів США. Серед пріоритетних для імпорту товарів та послуг, з якими Китай запрошує приїхати на виставку: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

 


Джерело: http://me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=974b5dd8-ee98-4960-9f6a-2f151fab393f&title=OfisZProsuvanniaEksportuOgoloshuVidbirProduktivTaPoslugDliaNatsionalnogoStendaUkrainiNaVistavtsiUKitai