Інвестиційний портал

Торгово-Промислова Палата України

Рада ратифікувала угоду про участь України в програмі ЄС для бізнесу COSME

Про це повідомляє прес-служба українського віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Зазначається, що програма "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (2014-2020)" або COSME - одна з ключових програм ЄС з бюджетом 2,3 млрд. євро, яка спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва, обмін досвідом, підвищення ділової активності підприємців, розширення торговельно-економічних зв’язків і формування культури ведення бізнесу відповідно до найкращих світових стандартів.

Програма передбачає надання фахових консультацій, проведення тренінгів, семінарів і різноманітних секторальних конференцій для малих і середніх підприємців, а також програми обміну, стажування та додаткові можливості пошуку партнерів у Євросоюзі.

Крім того, програма сприяє імплементації Акта Малого Бізнесу для Європи (Small Business Act for Europe) та впровадженню мережі "адвокатів бізнесу" - Уповноважених із питань МСП (SME Envoys). 

"Ефективна реалізація програми дозволить українським підприємцям скористатись більшою кількістю переваг Зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом, значно підвищить конкурентноспроможність національних виробників, а також сприятиме розвитку економічного потенціалу України і впровадженню найкращих практик ведення бізнесу", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, минулого року Україна офіційно долучилася до європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу COSME.


Джерело: http://www.eurointegration.com.ua