Інвестиційний портал

Торгово-Промислова Палата України

ПІДГОТОВКА ПРОЕКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ДЛЯ МСБ ЗА ПРОГРАМОЮ «COSME»

Торгово-промислова палата України запрошує на тренінг-семінар «Підготовка проектних пропозицій МСБ за програмою «COSME». COSME - це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд. євро. Доступна для українського бізнесу Програма на 2016 рік складається із 25 програм, які класифіковані за певними напрямками.

Торгово-промислова палата України
Реєстрація о 09:30
Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Торгово-промислова палата України запрошує на тренінг-семінар «Підготовка проектних пропозицій МСБ за програмою «COSME».

COSME - це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд. євро. Доступна для українського бізнесу Програма на 2016 рік складається із 25 програм, які класифіковані за певними напрямками.

Торгово-промислова палата України разом із досвідченими експертами пропонує Вам взяти участь та отримати практичні знання та навички щодо підготовки проектних пропозицій, та отримати інформацію «із перших рук» щодо участі підприємств у програмах фінансування COSME.

Програма тренінг-семінару складається з наступних блоків:

БЛОК 1

. Що таке COSME та які можливості відкриваються перед українським МСБ?
. Хто має право брати участь у програмах COSME ?
. Що таке EuropeanEnterprisenetwork (EEN) / основні пріоритети?
. Які можливості консорціуму EEN для пошуку партнерів?
. Електронна база інвестиційних проектів - можливості та спосіб роботи?

БЛОК 2

. Основні кроки, щоб взяти участь у будь-якому конкурсів рамках проекту COSME?
. Практичні навички роботи в EuropeanEnterprisenetwork (EEN).
. Залучення проектних коштів для розвитку компанії.
. Пошук партнерів та створення консорціумів, для чого це потрібно?

БЛОК 3

. Підготовка проектних пропозицій на що потрібно звернути увагу?
. Написання проектних пропозицій - основні пункти та задачі?
. Підготовка додаткових матеріалів до проектної пропозиції?
. Основні помилки при підготовці заявок.

Умови участі:

Тренінг - семінар складається з трьох блоків. Вартість участі у перших двох блоках складає - 180 грн. (з ПДВ). Вартість участі у третьому блоку - тренінг, складає 1500 грн. (з ПДВ) , учасник має можливість отримати інформаційні матеріали тренінгу та персональну консультацію від провідного експерту.

Участь у тренінгу можлива в <онлайн> режимі. Учасники отримують можливість продивитись курс та отримати всі необхідні матеріали дистанційно. Участь в «онлайн» тренінгу складає 700 грн. (з ПДВ). Після отримання оплати, на Вашу електронну адресу буде надіслано по крокову інструкцію щодо участі.

До 30.06.2016 року діє знижка 20 % для всіх зареєстрованих учасників, додаткова знижка для членів Торгово-промислової палати України становить 10%. Додаткова інформація за телефонами 044 279 1990, 044 279 2931 та e-mail: soo-ird@ucci.org.ua

Реєстрація на захід за посиланням