Інвестиційний портал

Торгово-Промислова Палата України

Бізнес-форум «Волинь – Інвест 2018»

21 вересня 2018 року у Луцьку відбудеться масштабний бізнес-форум «Волинь – Інвест 2018».

 

Мета бізнес-форуму – активізація діалогу між владою та бізнесом, розвиток існуючих та започаткування нових ділових зв’язків, демонстрація переваг області для потенційних інвесторів, презентація цікавих інвестиційних проектів.

 

Основним завданням форуму «Волинь – Інвест 2018» є показати інвестиційну привабливість Волині сьогодні, а також знайти реальних інвесторів для майбутніх проектів, крім того – пошук нових ринків збуту місцевої продукції: сільського, лісового господарств.

 

Формат форуму передбачає насичену програму, що складається з трьох тематичних дискусійних платформ, які присвячені питанням:

 

– «зеленої економіки», промисловості, логістики, створення та функціонування індустріальних парків і логістичних центрів;
– розвитку сільського та лісового господарства;
– туризму, культурної, науково-освітньої співпраці.

 

У рамках форуму передбачається проведення виставки досягнень волинських підприємств у галузях сільського господарства, деревообробної, легкої та харчової промисловості, а також сфери послуг.

 

На форум запрошено близько 300 представників влади, місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, торгово-промислових палат, бізнесу, ділових, освітніх і наукових кіл, фінансових організацій та установ, експертів з міжнародних програм та проектів.

 

Участь у форумі БЕЗКОШТОВНА.Потрібно лише зареєструватись за посиланням: 

 

http://bit.ly/2JLdvP5

 

У разі виникнення запитань звертайтесь за контактами:
+380683906241 
+380332778202 Оля Мосор
+380332778248 Оксана Гуляр

 

 investinvolyn.forum@gmail.com

 

https://vcci.com.ua/2018/07/volyn-invest2018/