Інвестиційний портал

Торгово-Промислова Палата України

Презентація Асоціації з міжнародного професійного обміну та технічних консультацій ECTI (Франція)

 

В рамках співпраці Торгово-промислової палати України та Асоціації з міжнародного професійного обміну та технічних консультацій (ECTI), м. Париж, Франція, 19 червня 2017 року в стінах Торгово-промислової палати України відбудеться презентація організації та можливостей партнерства в рамках програм обміну експертами.

 

Довідково: ECTI, Echanges et Consultation Techniques Internationaux – незалежна, неприбуткова організація, яка працює з 1974 року, налічує понад 3000 експертів ( колишні генеральні директори та керівники приватних фірм та державних організацій і установ), більше ніж 5 000 професійних навичок (менеджмент, технічна експертиза, право, фінанси та інш.).

 

Основна мета – сприяти економічному та культурному соціальному розвитку, надаючи допомогу та консультації малим та середнім підприємствам , брати участь у проектах компанії та сприяти успішному завершенню проектів, допомагати розвитку приватних секторів економіки. 

 

Види діяльності: проведення тренінгів, надання спеціалізованої допомоги та підтримки реалізації проектів, консалтингова діяльність та інш.

 

Географія компанії Африка, Латинська Америка, Азія, Європа.

 

Пріоритетні сектори:

 

- Асоціації та організації для розвитку та підтримки МСБ;

 

- Професійні асоціації;

 

- Державні та місцеві установи;

 

- Професійні школи, Університети та лікарні.

 

 

 

Організація зацікавлена у співпраці з українськими компаніями - представниками бізнесу, міжгалузевими та професійними асоціаціями, державними установами та представниками наукової сфери.

 

Запрошуємо Вас взяти участь  у презентації  та спілкуванні з представниками асоціації ECTI. Початок презентації об 11.00 .

 

Умови участі: Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням https://goo.gl/forms/BQT0phSbyxjI1D4X2 Кількість місць обмежена!