Инвестиционный портал

Торгово-Промышленная Палата Украины

Організація бізнесу в Україні

Для організації і ведення бізнесу в Україні необхідно зареєструвати суб’єкта підприємницької діяльності відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» № 755-IV від 15.05.2003 р.

Для проведення державної реєстрації підприємства до державного реєстратора подаються наступні документи:

  • установчі документи: статут, установчий договір і рішення засновника про створення юридичної особи.
  • реєстраційну картку, що засвідчує внесення плати за державну реєстрацію.
  • документ, що засвідчує сплату внеску до статутного фонду підприємства, якщо підприємство створюється у формі господарського товариства.

 

Якщо співзасновником виступає іноземна юридична особа, необхідно подати документи, що засвідчують її реєстрацію у своїй країні, та протокол зборів іноземного підприємства про створення на території України відповідного господарського суб’єкта з капіталом цієї фірми. Ці документи повинні бути засвідчені згідно із законодавством країни її видачі, перекладені українською мовою та легалізовані у консульській установі України або засвідчені у посольстві відповідної держави в Україні. Юридична особа повинна зарезервувати повне найменування підприємств.

Якщо співзасновником виступає іноземний інвестор – фізична особа, достатньо пред’явити документ, що засвідчує його особу та присвоїти в державній податковій службі індивідуальний податковий номер.

 

Детальніше за посиланням: https://goo.gl/pbYYR6