Інструменти підтримки бізнесу в рамках програми EEN


 

Торгово-промислова палата України (ТПП України) інформує щодо нових можливостей для розвитку та зростання бізнесу, які відкриваються перед українським бізнесом в рамках програми EEN (European Enterprise Network). Послуги ТПП України в межах EEN є безкоштовними.

 

Європейська Мережа Підприємств (Enterprise Europe Network) - проект Європейського Союзу, що реалізується в рамках Програми ЄС з підвищення конкурентоспроможності малих та середніх підприємств "COSME", що розрахована на період з 2014 до 2020 року із запланованим бюджетом в € 2,3 млрд. Насправді ж, EEN, незважаючи на назву, є глобальною мережею, що об'єднує близько 600 бізнес-асоціацій, торговельних палат та державних установ з 64 країн світу.

 

У 2011 році Україна приєдналась до Європейської Мережі Підприємництва EEN (Enterprise Europe Network) згідно Статті 21.5 Програми з конкурентоспроможності та інновацій шляхом створення консорціуму EEN-Україна, до якого увійшли представники бізнесу та державних установ, а також наукові організації, в т.ч. ТПП України.

 

Якщо Ваша компанія спрямована на міжнародну співпрацю, Ви можете скористатися можливостями консорціуму EEN-Ukraine, які включають в себе:

 

ü   пошук партнерів-інвесторів у країнах - учасницях EEN;

 

ü   пошук інноваційних технологій у країнах - учасницях EEN;

 

ü   пошук партнерів у країнах - учасницях EEN для створення спільних підприємств;

 

ü   пошуку партнерів у країнах - учасницях EEN для імпорту й експорту товарів.  

 

Для отримання консультацій та послуг з розміщення бізнес-пропозицій щодо пошуку партнера, просування Ваших інноваційних продуктів серед потенційних інвесторів, а також для пошуку партнерів для участі в міжнародних проектах, ви можете звернутися за телефонами 044 584 28 14, 044 586 40 67 та e-mail soo-ird@ucci.org.ua