Конкурс грантів зі здійснення моніторингу перевірки суддівОрганізатор: USAID
Бюджет: до 500 000 грн.

Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» оголошує конкурс грантів для українських неурядових організацій зі здійснення моніторингу стану перевірки суддів та люстрації державних службовців, а також проведення аналізу результатів їх запровадження та надання рекомендацій щодо покращення ефективності й  прозорості цих процесів.

Метою грантового конкурсу є сприяння  організаціям громадянського суспільства, які активно підтримують реформу сектору правосуддя, у здійсненні моніторингу та лобіюванні/адвокації ефективних процедур перевірки та люстрації суддів та державних службовців та розробці і пропонуванні змін до законодавства задля удосконалення процедур перевірки та люстрації відповідно до міжнародних та європейських стандартів.

Програма USAID «Нове правосуддя» планує надати 1 грант у розмірі до 500 000 грн. Орієнтовний початок проектів – 10 травня 2017 р., тривалість проекту – до 8 місяців. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Прийом заявок завершується 10 квітня 2017 р. о 18:00.

Умови конкурсу та форми для заповнення можна завантажити за посиланням.


Детальний опис: http://www.prostir.ua/?grants=konkurs-hrantiv-zi-zdijsnennya-monitorynhu-perevirky-suddiv