Конкурс з організації та проведення інтеграційних та навчальних заходів для розвитку потенціалу ВПО та місцевих громад


Уряд України отримав грант від уряду ФРН (який адмініструє KfW Банк Розвитку) для впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» (УФСІ-V), який безпосередньо реалізує Український фонд соціальних інвестицій. УФСІ має використати частину цих коштів для оплати консультаційних послуг з організації та проведення інтеграційних та навчальних заходів для розвитку потенціалу внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих громад.

Метою програми є сприяння ВПО у інтеграції у місцеву громаду, сприяння місцевим громадам, що приймають ВПО, сприяння місцевим органам влади та службам у роботі з ВПО у громадах-партнерах УФСІ в Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, що беруть участь у першій фазі проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – УФСІ V».

Виконавець повинен:

– організувати та провести в громадах інтеграційні заходи на тему “Інтеграція ВПО в нашу громаду: виклики і перспективи” за методологією “Світове кафе”;

– підготувати (у т.ч. тренінгові матеріали) та провести кілька дводенних тренінгів з методології організації та проведення інтеграційних заходів в громадах за участю ВПО та місцевих громад та післятренінгових консультацій;

– підготувати просвітницький відеоролик про інтеграцію ВПО у громади та розвиток потенціалу ВПО та громад.

УФСІ запрошує консультантів (компанії/організації – юридичних особи або фізичних осіб – підприємців) висловити свою зацікавленість щодо надання зазначених послуг. Зацікавлені консультанти повинні надати інформацію, яка підтверджує, що вони є кваліфікованими для надання послуг (брошури, опис схожих завдань та досвіду, наявність відповідної кваліфікації працівників тощо). Для участі у конкурсі юридичні або фізичні особи – підприємці можуть подавати спільні заявки.

Консультанти, які бажають взяти участь у відборі повинні відповідати наступним кваліфікаційним критеріям:

  • мати обов’язковий досвід роботи не менш ніж три роки на ринку надання тренінгових, консультаційних послуг з розвитку громад України.
  • мати також досвід та навички щодо організаційно-технічного забезпечення заходів та забезпечення їх логістики.
  • досвід роботи у міжнародних проектах / співпраці з міжнародними організаціями вважатиметься перевагою.
  • досвід організації заходів на замовлення організацій, усталені партнерські стосунки з різними організаціями, що надають послуги з конференц-сервісу, та наявність позитивних відгуків про результати роботи від замовників послуг також вважатиметься перевагою.
  • індивідуальний(і) тренер(и), консультанти, який(і) візьме(уть) участь у проведенні заходів для цільових груп, повинен(нні) бути кваліфікованим(и) спеціалістом(ами) у галузі розвитку/залучення громад ТА повинен(нні) мати досвід в проведенні тренінгів, партисипативних заходів.

Відбір консультанта здійснюється відповідно до Керівництва Світового Банку: «Відбір та контрактування консультантів позичальниками Світового Банку», січень 2011.

Зацікавлені консультанти можуть отримати додаткову інформацію з 09:30 до 17:30 у будні дні за нижчезазначеною адресою.

Листи зацікавлення мають бути надіслані (поштою, або особисто/кур’єром, факсом, або електронною поштою) до 11:00 24 березня 2017 року на адресу:

Український фонд соціальних інвестицій

04071 м. Київ, вул. Лук’янівська 77 (3-й поверх)

до уваги Беляєва О.М., керівника відділу з питань закупівель УФСІ

тeл: (044) 463-5836, 230-2673, 230-2536; факс: (044) 485-2804

E-mail: ABelyaev@usif.org.ua


Детальний опис: http://www.prostir.ua/