Програми підтримки бізнесу

Конкурс з організації та проведення інтеграційних та навчальних заходів для розвитку потенціалу ВПО та місцевих громад

Дедлайн - 24 березня 2017 року

Програма підтримки малого та середнього бізнесу COSME

У травні 2016 року Україна офіційно приєдналася до європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва COSME. COSME розрахована на період з 2014 по 2020 роки, загальний бюджет 2,3 млрд євро. Її було розроблено як програму грантів для прямого фінансування МСП. Слід зауважити, що Євросоюз проспонсорував внесок України на участь у COSME у розмірі 1 млн. євро.

2,3 млрд євро

Конкурс на отримання фінансування від посольства Норвегії

Посольство Норвегії в Києві оголошує конкурс малих грантів для України та Білорусії. Дедлайн - 18 квітня 2017 р.

500 000 NOK

ВПО. Грантова програма підтримки ініціатив переселенців

КримСОС і Агентство ООН у справах біженців продовжують грантову програму для допомогти волонтерським ініціативам переселенців в самостійному вирішенні їх проблем, захисту їх прав і свобод. Дедлайн - 15 грудня 2017 р.

до 25 000 грн.

Black Sea Basin Programme 2014-2020

Можливість отримати грант від Європейського фонду підтримки демократії

Європейський фонд підтримки демократії (The European Endowment for Democracy, EED) надає підтримку організаціям, неформальним платформам та окремим активістам, діяльність яких спрямована на розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства.

від 10 000 до 150 000 євро

Нова хвиля проекту «Гранти для роботодавців. Створення робочих місць для ВПО»

«Карітас України» анонсує нову хвилю проекту «Гранти для роботодавців. Створення робочих місць для ВПО»! БФ «Карітас України» за сприяння CRS реалізує проект з надання грантів для роботодавців у розмірі 30 000 гривень на створення робочого місця. Дедлайн - 30 квітня 2017 р.

Конкурс проектних пропозицій для ОГС від Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST)

Чорноморський фонд регіонального співробітництва (BST) оголошує новий конкурс проектних пропозицій для організацій та представників громадянського суспільства з Вірменії, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та України.

$ 24 999

Конкурс грантів «Контроль громадськості за виконанням Угоди про Асоціацію"

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій  у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми  «Підтримка громадянського суспільства в Україні» оголошує спеціалізований конкурс грантів  «Контроль громадськості за виконанням угоди про асоціацію». Дедлайн - 30 березня 2017 р.

до 750 000 грн.

Конкурс грантів зі здійснення моніторингу перевірки суддів

до 500 000 грн.