Програми підтримки бізнесу

Конкурс з організації та проведення інтеграційних та навчальних заходів для розвитку потенціалу ВПО та місцевих громад

Дедлайн - 24 березня 2017 року

Black Sea Basin Programme 2014-2020

Можливість отримати грант від Європейського фонду підтримки демократії

Європейський фонд підтримки демократії (The European Endowment for Democracy, EED) надає підтримку організаціям, неформальним платформам та окремим активістам, діяльність яких спрямована на розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства.

від 10 000 до 150 000 євро

Нова хвиля проекту «Гранти для роботодавців. Створення робочих місць для ВПО»

«Карітас України» анонсує нову хвилю проекту «Гранти для роботодавців. Створення робочих місць для ВПО»! БФ «Карітас України» за сприяння CRS реалізує проект з надання грантів для роботодавців у розмірі 30 000 гривень на створення робочого місця. Дедлайн - 30 квітня 2017 р.

Конкурс проектних пропозицій для ОГС від Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST)

Чорноморський фонд регіонального співробітництва (BST) оголошує новий конкурс проектних пропозицій для організацій та представників громадянського суспільства з Вірменії, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та України.

$ 24 999

Конкурс грантів «Контроль громадськості за виконанням Угоди про Асоціацію"

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій  у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми  «Підтримка громадянського суспільства в Україні» оголошує спеціалізований конкурс грантів  «Контроль громадськості за виконанням угоди про асоціацію». Дедлайн - 30 березня 2017 р.

до 750 000 грн.

Конкурс грантів зі здійснення моніторингу перевірки суддів

до 500 000 грн.

Проект "Швидке реагування на соціально-економічні проблеми" ВПО (2016)

Проектом передбачене надання бізнес-грантів для переселенців, які започатковують новий бізнес у Донецькій, Луганській, Київській, Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській та Одеській областях. Розмір гранту залежить від кількості новостворених робочих місць (50 тис.грн за 1 створене місце) але не більше 200 тис.грн. У ході відбору учасників буде проведений конкурс бізнес-грантів.

Від 05.2016   •   $1млн

ПРОМІС

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримка процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

2015 - 2020

East Invest

Організація підтримки малого та середнього бізнесу в шести країнах Східного партнерства (Вірменія , Азербайджан, Білорусь, Грузія, Республіка Молдова, Україна ), які володіють потенціалом розвитку взаємного співробітництва та інвестиційних відносин з Європейським Союзом.

2010 - 2017   •   14 млн.євро